Serio? Aborcja jest OKEJ???

W roku 2018 przez Polskę przetoczyła się burzliwa dyskusja po kontrowersyjnej okładce Wysokich Obcasów z hasłem „aborcja jest OK”.

Nie. Aborcja NIE jest OK.

OKEJ są misie, pizza, kotki, Bieszczady, pływanie, miłość, krótkie włosy i bawełniane koszulki. Aborcja NIE jest OK. Gdyby aborcja była OKEJ, to kobiety poddające się aborcji dodawałyby na insta foty z klinik aborcyjnych: „ja przed aborcją” oraz „ja po aborcji”.

Aborcja jest jedną z najbardziej dramatycznych, niewyobrażalnych dla mnie sytuacji jaka może spotkać Kobietę. Aborcja jest czymś strasznym, przerażającym. Ludzkie płody NIE powinny lądować w kiblu po tym, jak kobieta weźmie tabletkę która wywoła aborcję.

Jak do tej pory minimum dwóch posłów którzy podpisali się pod wnioskiem do TK o zbadanie zgodności ustawy aborcyjnej z Konstytucją… żałuje tego. Podejrzewam, że spora część młodych kobiet która dokonuje aborcji może po latach żałować swojej decyzji.

Chciałabym, aby w Polsce i na całym świecie było wykonywanych JAK NAJMNIEJ zabiegów aborcji. Chciałabym, aby jak najmniej kobiet CHCIAŁO dokonać aborcji.

Wyrok TK z jesieni 2020 NIE zmniejszy ilości dokonywanych aborcji przez Polki. Jeśli kobieta chce usunąć ciążę, to to zrobi.

ZMUSZENIE kobiety do noszenia 9 miesięcy pod sercem pół-martwego dziecka, zmuszenie jej aby jechała na porodówkę i wśród dziesiątek zdrowych różowych bobasów rodziła swoje bardzo bardzo zniekształcone dziecko tylko po to, aby patrzeć na jego powolną śmierć…  TO SĄ TORTURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyrok TK bez ŻADNEGO dialogu społecznego, żadnych konsultacji, to policzek w twarz od posłów dla wszystkich polskich kobiet!

Uważam, że dążyć do zmniejszenia liczby aborcji należy poprzez edukację i opiekę dla ciężarnych, a nie poprzez to, co zrobił Trybunał Konstytucyjny na wniosek PiS i Konfederacji.

Aborcja NIE jest OK.

EDUKACJA JEST OK!

Foto: Wysokie Obcasy