koniec prawicy i lewicy!!

Polityk nie ma prawa urządzać Polski według WŁASNEGO światopoglądu bo nie SOBIE, ale RÓŻNYM Polakom tę Polskę urządza. Politycy nie dzielą się na prawicę i lewicę. Politycy dzielą się na dobrych i złych. Tych z empatią i wrażliwością i bezdusznych psychopatów. Niech zacznie się dialog, rozmowa i zrozumienie. Dla RÓŻNYCH Polaków!

Pan Bosak według własnego widzimisię to może urządzić pokój dla swojego dziecka, ale Polskę urządzać trzeba tak, aby KAŻDY tu mógł być szczęśliwy!!

Wyobraźcie sobie, że teraz do władzy dochodzi Lewica, robi 100% lewicowy rząd, Lewica ma większość w sejmie i urządzają Polskę po lewicowemu. Dzieci w przedszkolu uczą się masturbacji, w rok Lewica wprowadza legalne miękkie narkotyki, eutanazję, aborcję na żądanie, adopcję przez pary jednopłciowe i tak dalej…

Czy wiecie, jak by się w takim kraju czuli konserwatywni katolicy? Czuliby się STRASZNIE!!! Czuliby się tak, jak ja czuję się teraz za rządów PiSu. Ja oczekuję rządu, który zaprosi na rozmowy konserwatystów i postępowców, WYSŁUCHA wszystkich postulatów i wymyśli Polskę tak, żeby tu mógł być szczęśliwy ateista, agnostyk, wierzący, wolnorynkowiec, anarchista i socjalista. Już samo zaproszenie ich na rozmowy, prawdziwe rzetelne konsultacje społeczne dadzą nam DUŻO szczęścia, bo w końcu poczujemy, że nasze własne pragnienia MAJĄ znaczenie!! Usiądźmy do stołu i pogadajmy!!!!! Jeśli anarchiści nie chcą państwa w ogóle, wysłuchajmy ich! Zapytajmy: ok, JAK chcecie to zrobić? Co możemy zrobić, abyście byli szczęśliwi?

To utopia? Rozmowa jest utopią? 🙂

Foto`: https://janadamski.eu/2014/08/mapa-partii/