PRACA I PORTFOLIO

Dotychczas miałam zaszczyt realizować zlecenia między innymi dla Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Zdrowia, Skarbnicy Narodowej, Fundacji WWF Polska, ING Banku Śląskiego, Banku Spółdzielczego, firm Orbis, Electrolux, Vichy, Żywiec Zdrój grupa Danone i wielu innych.

Zapraszam do współpracy urzędy, firmy i organizacje.

Jak można wywnioskować z tematyki mojego bloga, temat, który mnie najbardziej interesuje to polityka i w tym obszarze chciałabym podjąć współpracę:)

Poniżej krótki opis kilku z setek zrealizowanych przeze mnie projektów w zakresie komunikacji społecznej.

Moja największa duma! 🙂
Wygranie konkursu na hasło i key visual kampanii zainicjowanej przez Ministerstwo Zdrowia, promującej badania profilaktyczne.
Wygrało moje hasło “Żyjesz nie tylko dla siebie”. 

 

 

 

Dla Bankowego Funduszu Gwarancyjnego miałam zaszczyt stworzyć teksty materiałów edukacyjnych dla kampanii
„Co powinieneś wiedzieć o bezpieczeństwie swoich pieniędzy?”
Z uwagi na trudną tematykę, zaproponowałam stworzenie materiałów w formie krótkich pytań i jak najprostszych odpowiedzi.
Pomysł został zaakceptowany i zrealizowany:)

 

 

Do realizacji został wybrany mój scenariusz kampanii telewizyjnej fundacji WWF Polska.
W scenariuszu postanowiłam pokazać zwierzęta jako istoty, z którymi łączy nas coś wyjątkowego.
Zwierzęta, podobnie jak ludzie, troszczą się o swoje potomstwo!

 

 

 

I znów wygrało hasło stworzone przeze mnie! 🙂
Dlaczego fundusze unijne trzeba reklamować i promować?
Bo wiele osób sądzi, że są dla nich niedostępne!
Dlatego w kampanii promującej unijną pomoc zaproponowałam hasło „niezwykła szansa dla zwykłych ludzi”.
Mój pomysł wygrał konkurs i hasło „niezwykła szansa dla zwykłych ludzi” zostało wykorzystane w spotach, plakatach, reklamie outdorowej i w internecie. 

 

 

Reklama z moim hasłem, a w roli głównej absolutnie przecudowna i uwielbiana przeze mnie Justyna Kowalczyk! Byłam przeszczęśliwa, że do tej kampanii wybrano hasło, które zostało przeze mnie stworzone w wyniku poszukiwań wspólnego mianownika pomiędzy sportem a biznesem. Tak powstało hasło „sukces zrodzony z pasji”, jako właśnie ‚złota myśl” która sprawdza się w niemal każdej dziedzinie życia, tak w sporcie jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa:)

 

moja praca

We wrześniu 2021 roku moi synowie idą do przedszkola i szkoły, mamy w miarę uporządkowaną sytuację domową i rodzinną, a ja mam nadzieję aktywniej wrócić do pracy!

Dotychczas miałam zaszczyt realizować zlecenia między innymi dla Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Zdrowia, Skarbnicy Narodowej, Fundacji WWF Polska, ING Banku Śląskiego, Banku Spółdzielczego, firm Orbis, Electrolux, Vichy, Żywiec Zdrój grupa Danone i wielu innych.

Największe moje zawodowe marzenie to pisanie postów o polskiej polityce. O tym jaka jest oraz o tym, jaka mogłaby być:)

 

Tymczasem swoją ofertę kieruję do:

  • urzędów: pisanie przemówień, tekstów na strony www, pisanie postów, tworzenie tekstów ulotek i broszur kierowanych do mieszkańców
  • firm: pisanie postów, pomoc w pozyskiwaniu klientów, tworzenie haseł reklamowych, scenariuszy, pomysłów na kampanie reklamowe, ocena stron www i aplikacji, pomysły na ofertę, stronę www itp, pomoc w działaniach CSR
  • organizacji III sektora: hasła, scenariusze i pomysły dla kampanii społecznych, pomoc w pozyskaniu darczyńców
  • osób prywatnych tworzących markę osobistą jak politycy, artyści czy influencerzy: pisanie postów, przemówień, scenariuszy, pomoc w wizerunku

Dodatkowo zajmuję się także tworzeniem baz danych, czyli wyszukiwaniem w internecie kontaktów do urzędów, firm czy organizacji. 

branże, w których pracuję

Jako radykalna minimalistka sprzeciwiam się nadmiernej konsumpcji, dlatego też byłoby mi niezwykle trudno stworzyć kreatywny, przekonujący tekst zachęcający do kupienia nowej szminki, czy stworzyć koncepcję spotu reklamowego dla marki odzieżowej. Myślę, że najskuteczniejsi jesteśmy w tym, w co wierzymy, co wypływa z naszego serca. Najchętniej swoją pomysłową głową chciałabym wspierać działania polityczne, edukacyjne oraz wszystko to, co służy ogólnie pojętemu dobrostanowi ludzkości. Angażuję się więc we wszystko co dotyczy zdrowia, szczęścia i pomyślności. 

Podsumowując zatem w dwóch słowach: jeśli to co robisz jest dobre dla ludzkości – chcę z Tobą pracować! 🙂

Sybilla Malina Wąsowska
w skrócie Malina:)
tel 519826162
s.m.wasowska@gmail.com